pl gb de

O firmie

Firma FALCON istniejąca na rynku od 2006 roku oferuje  perfekcyjne świadczenie swoich usług w zakresie transportu  drogowego krajowego i międzynarodowego oraz usług spedycji. Cechuje nas szybkość, punktualność, troska o powierzony towar  i dostawa na właściwe miejsce i czas.

Dysponujemy własną flotą. Posiadamy samochody ciężarowe (zestawy) w ilości 10 sztuk. Ciągniki Scania oraz naczepy chłodnia Schmitz z możliwością ciągłego monitoringu temperatury. Wszystkie posiadane samochody są w dyspozycji firmy od nowości, a najstarsze auto we flocie zostało wyprodukowane w 2008 roku. Dzięki doborowi floty oraz wykwalifikowanym kierowcom, pracującym w 2-osobowych zespołach, nasze pojazdy jeżdżą bezawaryjnie i zawsze docierają na czas. Każdy pojazd dodatkowo wyposażony jest w system monitoringu GPS – dzięki temu zawsze możemy udostępnić informacje o aktualnej pozycji pojazdu.

W swojej flocie posiadamy również zestawy do przewozu kontenerów morskich, są to ciągniki trzyosiowe marki Scania i specjalistyczne podwozie podkontenerowe – dzięki temu możemy załadować aż 32 tony ładunku brutto!

Bezwzględne przestrzeganie czasu pracy kierowców i przepisów BHP pozwoli zagwarantować terminową i bezpieczną realizację każdego zlecenia transportu ładunku, a minimalne rotacje i wieloletnie doświadczenie kierowców gwarantują wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Posiadamy ubezpieczenie OC, chętnie dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Głównie obsługiwane kierunki to kraje Unii Europejskiej (Anglia, Hiszpania, Francja, Holandia, Niemcy czy Włochy)

Zapraszamy do nawiązania współpracy!